Bookmaker betfair Bonus review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.co.uk

Germany bookmaker bet365.de review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.gr

Sık Sorulan Sorular

 • Grup Yapılanması Nedir?

  GYTE IEEE Yönetim Kurulu, İdari Kurul ve Denetleme Kurulu olarak 3 ana koldan oluşur. Yönetim Kurulu; grup işlerini yönetmek, görev dağılımı yapmak ve diğer kurulları organize etmek ile sorumludur. İdari Kurul, değişik komitelerden ve bölüm sorumluluklarından oluşan, etkinlik, teknik gezi ve organizasyonlardan sorumlu aynı zamanda grubu tanıtma amacında olan bir kuruldur. Denetleme Kurulu, diğer kurullarda görevde bulunan kişileri denetleyen ve gerektiğinde görevini yerine getiremeyen arkadaşı uyarmakla sorumlu bir kuruldur.
 • Etkinlikleri Nereden Takip Edebilirim?

  Etkinliklerimizi, etkinlik takviminden veya ana sayfa üzerinde bulunan sağ bar menüden son 5 etkinliği takip edebilirsiniz.
 • Etkinliklere Katılmak için Ne Yapmam Gerekir?

  Düzenlenen etkinliklere tüm okulumuz öğrencileri katılabilir. Ancak okulumuz dışında gerçekleşen teknik gezilerde bazı firma veya şirketler sınırlı sayıda kişinin katılımına izin vermektedir. Bu nedenle bu etkinliklere katılmak için sitemizde bulunan başvuru bölümünden etkinlik katılım başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Kaçırdığım Etkinlik Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirim?

  GYTE IEEE olarak düzenlenmiş tüm etkinliklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda etkinlik hakkında yazılmış değerlendirme yazısını okuyabilir, fotoğraflar ve videolar ile gelemediğiniz etkinlikleri takip edebilirsiniz.
 • GYTE IEEE Grubu Altında Etkinlik Düzenleyebilir miyim?

  Eğer sizler de etkinlik düzenlemek istiyorsanız GYTE IEEE Grubu altında etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir etkinliği organize etmek istiyorsanız sitemiz üzerinden etkinlik düzenleme başvurusunda bulunabilirsiniz. Etkinlik düzenleme talebiniz olumlu karşılanırsa sizlere geri dönüş yapılır ve ilgili kurul ile etkinlik detayları hakkında  iletişime geçmeniz sağlanır. Lütfen etkinlik düzenleme talebiniz olumlu karşılanmadan etkinliği gerçekleştireceğiniz kişi veya kurumlarla iletişime geçmeyiniz. Bu kişi ve kurumlar ile GYTE IEEE Sekreterlik  iletişime geçecektir.
 • Sitenin Forumunda Ne Tür İçerikler Bulabilirim?

  Forum, tüm okulumuz öğrencilerinin üye olabileceği ve tüm bölümler hakkında kaynak ve materyallerin bulunduğu, aynı zamanda tanışmanın ve kaynaşmanın bir arada olduğu gyteieee.com sitesinin sosyal bir ortamıdır.
 • Online Dergi Nedir?

  Okulumuzda gerçekleşen etkinliklerin, son teknolojik gelişmelerin ve diğer bilgilerin bulunduğu online dergimiz her dönem yeni bir sayı çıkartmaktadır. Dergiyi sitemiz üzerinden okuyabilir veya eski dergileri .pdf formatında indirebilirsiniz.