Bookmaker betfair Bonus review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.co.uk

Germany bookmaker bet365.de review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.gr

İdari Kurul

  • Computer Society

     

    Computer Society Başkanı: Muhammed KANDUR

    E-posta: mhmmdkndr@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

    Yardımcı: Özgür DEMİR

    E-posta: ozgurdemir.1995@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

    Yardımcı: Ahmet Muzaffer DÜLGER

    E-posta: ahmetmuzafferdulger@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

    Communication Society

     

    Communication Society Başkanı: Mustafa Kemal UYGUN

    E-posta: m.kemaluygun@gmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği
    Yardımcı: Sümeyye TAŞKAN

    E-posta: taskansumeyye@gmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği
    Yardımcı: Ahmet ATAR

    E-posta: ahmetatar@outloock.com.tr

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

    Engineering in Medicine and Biology Society

     

    Engineering in Medicine and Biology Society Başkanı: Rabia ERGİN

    E-posta: rabiiaergiin97@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Bioloji ve Genetik
    Yardımcı: İlyas DİK

    E-posta: ilyaszekeriyadik@gmail.com

    Bölüm:  Moleküler Bioloji ve Genetik

     

    Yardımcı: Şevval ÇİMYAPAN

    E-posta: scimyapan@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Bioloji ve Genetik

     

    İnsan Kaynakları

     

    İnsan Kaynakları Komitesi Başkanı: Kübra ERTURAÇ

    Bölüm: Malzeme Mühendisliği

     

    Yardımcı: Selma Nur BÜYÜKGÖZ

    Bölüm: Malzeme Mühendisliği

     

    Yardımcı: Arslan EŞMEBAŞI

    Bölüm: İşletme

     

    Kişisel Gelişim ve Kariyer Komitesi

     

    Kişisel Gelişim ve Kariyer Komitesi Başkanı: Enes ÇOKBİLİR

    Bölüm: Malzeme Mühendisliği
    Yardımcı: Yusuf Can ŞAHİN

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

    Matematik Komitesi

     

    Matematik Komitesi Başkanı: Sevde BAYRAK

    Bölüm: Matematik
    Yardımcı: Sena SUNGUR

    Bölüm: Matematik

    Robotics and Automation Society

     

    Robotics and Automation Society Başkanı: Mücahit ERDEM

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği
    Yardımcı: Ebru BOZKURT

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

    Reklam ve Tanıtım Komitesi

     

    Reklam ve Tanıtım Komitesi Başkanı: Emin YURT

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği
    Yardımcı: Taşkın DURGUT

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

    Sosyal Sorumluluk Komitesi

     

    Sosyal Sorumluluk Komitesi Başkanı: Neslihan PESEN

    Bölüm: Fizik
    Yardımcı: Tutku MUTLU

    Bölüm: Mimarlık

     

    Women in Engineering

     

    Women in Engineering Başkanı: Mirim ÖZDEMİR

    Bölüm:  Moleküler Bioloji ve Genetik
    Yardımcı: Kübra TOSUN

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

  • Webmaster

     

    Webmaster: A. Samet ÖZDEN

    E-posta: a.s.ozden@ieee.org | webmaster@gyteieee.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Basın Yayın ve Medya Komitesi

     

     

    GITech Dergi Editörü: Çağatay YILMAZ

    E-posta: c.yilmaz.tr@ieee.org

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Women in Engineering

     

     

    Komite Başkanı: Çağla BARAN

    E-posta: cgla.baran@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

    Computer Society

     

     

    Komite Başkanı: Sinan ELVEREN

    E-posta: sinanelveren@gmail.com | sinan.elveren.TR@ieee.org

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     
    Teknik Sorumlu: Mehmet Gürol ÇAY

    E-posta: gurolcay123@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     
    Teknik Eğitim Sorumlusu: Seyit Ahmet KARACA

    E-posta: seyit16karaca@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     
    Teknik Eğitim Sorumlusu: Ömer ÇECE

    E-posta: ceceomer@gmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     
    Blog Sorumlusu: Furkan ERDÖL

    E-posta: furkanerdol61@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     
    Sosyal Medya Sorumlusu ve Oyun turnuva Organizatörü: Mustafa AKILLI

    E-posta: mustafaakilli456@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     
    Sosyal Organizasyon: Esra SERT

    E-posta: esert@gyte.edu.tr

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

     
    Sosyal Organizasyon: Hatice ARGUN

    E-posta: haticeargun@windowslive.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     
    Komite Üyesi: Maide UYGUR

    E-posta: maide.uygur@hotmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     
    Bölüm Sorumlusu: Bayram Yüksel

    E-posta: bmbyksl@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

     

    Engineering in Medicine and Biology Society

     

    Komite Başkanı: Esra ÖZALTIN

    E-posta: esraozaltn@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji ve Genetik

     

     
    Başkan Yardımcısı: Kübra TUTKUN

    E-posta: kubratutkunn@gmail.com | kubratutkun@gyteieee.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji ve Genetik

     

     
    Başkan Yardımcısı: Furkan KILIÇ

    E-posta: frknklc23@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji ve Genetik

     

     

     
    Yönetim Kurulu Üyesi: Kübra YURDUSEVEN

    E-posta: kbrayurduseven@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji ve Genetik

     

     
    Yönetim Kurulu Üyesi ve Sekreteri: Beste UYGUR

    E-posta: besteuygurr@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji ve Genetik

     

     

     
    Üye Sorumlusu: Seyhan ÜNSAL

    E-posta: seyhannn95@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji ve Genetik

     

     

  • Webmaster

    SametozdenWebmaster Site Yöneticisi ve Editör: A. Samet ÖZDEN

    E-posta: a.s.ozden@ieee.org | webmaster@gyteieee.com | sozden@gyte.edu.tr

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Basın Yayın ve Sosyal Medya

     

    Çağatay-YılmazzjpgBasın Yayın ve Sosyal Medya Sorumlusu: Çağatay YILMAZ

    E-posta: c.yilmaz.tr@ieee.org | cy.19922@gmail.com | cagatayyilmaz@gyteieee.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Grafik ve Tasarım

    SERHATERFİDANGrafik ve Tasarım Sorumlusu: Serhat ERFİDAN

    E-posta: serhaterfidan@gmail.com | serfidan@gyte.edu.tr

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

    Computer Society Komitesi

    Arif AkdağComputer Society Komitesi Sorumlusu: Arif Akdağ

    E-posta: arfakdag@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

    Robotics and Automation Society Komitesi

     

    Rasim KılıçRobotics and Automation Society Komitesi Sorumlusu Rasim KILIÇ

    E-posta: rasimkilic1985@gmail.com | rasimkilic@gyteieee.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Women in Engineeing & Science Komitesi

    Çağla BaranWomen in Engineeing & Science Komitesi Sorumlusu: Çağla BARAN

    E-posta: cagla-baran@hotmail.com | cagla.baran.tr@ieee.org

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

     

     

    CEO ile Çay Sohbetleri ve IEEE yi Keşfedin Komitesi

     

    Tuğba YıldızCEO ile Çay Sohbetleri ve IEEE yi Keşfedin Komitesi Koordinatörü: Tuğba YILDIZ

    E-posta: mtugbayildiz@gmail.com

    Bölüm: Mimarlık

     

     

     

    Gelişim ve Kariyer

     

    Cem TopçuGelişim ve Kariyer Sorumlusu: Cem TOPÇU

    E-posta: osman.c.topcu@ieee.org | cemtopcu34@gmail.com

    Bölüm: Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

     

     

     

    Girişimcilik ve İnovasyon

    Münir Rıza AKERGirişimcilik ve İnovasyon Sorumlusu: Münir Rıza AKER

    E-posta: mr.aker07@gmail.com | mr.aker@gyteieee.com

    Bölüm: Mimarlık

     

     

    Reklam ve Tanıtım

     

    Emre AricıReklam ve Tanıtım Sorumlusu: Emre ARICI

    E-posta: emrearici3@gmail.com

    Bölüm: Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

     

     

     

    Sponsorluk ve Kurumsal İlişkiler

     

    İhsan IşıkSponsorluk ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu: İhsan IŞIK

    E-posta: ihsannn94@gmail.com | ihsnisik@gyteieee.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

     

    Kaan KüçükarslanSponsorluk ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu: Kaan Küçükarslan

    E-posta: kkucukarslan@gmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Sosyal Sorumluluk Projesi

     

    Gizem KandaraSosyal Sorumluluk Projesi Uzmanı: Gizem KANDARA

    E-posta: gizemkandara@hotmail.com

    Bölüm: İşletme

     

     

     

    Ebru KAHRAMAN

    Sosyal Sorumluluk Projesi Uzmanı: Ebru KAHRAMAN

    E-posta: ekahraman07@hotmail.com

    Bölüm: İşletme

     

     

     

    Insan Kaynaklari ve Iletisim Koordinatoru

     

    sema çoşkunİnsan Kaynakları ve İletişim Koordinatörü: Sema COŞKUN

    E-posta: iletisim@gyteieee.com | semaacoskun91@gmail.com

    Bölüm: Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

     

     

     

    Halkla İlişkiler

     

    Fatih ÇığrıkçıHalkla İlişkiler Sorumlusu: Fatih ÇIĞRIKÇI

    E-posta: fatih_cgrkc@hotmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

     

     

    Hazırlık Bölümü Sorumluları

     

    Eyüp ŞenHazırlık Bölümü Sorumlusu: Eyüp ŞEN

    E-posta: eyupsen2@gmail.com

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

    Burak AksuHazırlık Bölümü Sorumlusu: Burak AKSU

    E-posta: buraksu1992@gmail.com | buraksu@gyteieee.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    ESRA ÖZALTINHazırlık Bölümü Sorumlusu: Esra ÖZALTIN

    E-posta: esraozaltn@gmail.com

    Bölüm: Moleküler Biyoloji Ve Genetik

    Bilgisayar Mühendisligi Bölüm Sorumluları

     

    Sinan ElverenBilgisayar Mühendisliği Bölüm Sorumlusu: Sinan ELVEREN

    E-posta: sinanelveren@gmail.com | sinan.elveren.tr@ieee.org

    Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği

     

     

    Samet CAN BİÇERBilgisayar Mühendisliği Bölüm Sorumlusu: Samet CAN BİÇER

    E-posta: scbicer@gmail.com

    Bölüm: Fizik,Yandal Bilgisayar Mühendisliği

     

     

    Elektronik Mühendisligi Bölüm Sorumluları

     

    orhan öztürkElektronik Mühendisliği Bölüm Sorumlusu: Orhan ÖZTÜRK

    E-posta: orhanozturk@gyteieee.com | orhn.ozturk@gmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Oğuz OZANElektronik Mühendisliği Bölüm Sorumlusu: Oğuz OZAN

    E-posta: oguzozan92@gmail.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Oğuz KAYAElektronik Mühendisliği Bölüm Sorumlusu: Oğuz KAYA

    E-posta: oguzkaya@gyteieee.com

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

     

     

    Semen Çise AslıElektronik Mühendisliği 1.Sınıf Bölüm Sorumlusu: Semen Çise Aslı

    E-posta: ciseasli@yahoo.com.tr

    Bölüm: Elektronik Mühendisliği

    Malzeme Bilimi ve Mühendisligi Sorumlulari

     

    Alphan AksuMalzeme Bilimi ve Mühendisligi Sorumlusu: Alphan AKSU

    E-posta: alphanaksu91@gmail.com

    Bölüm: Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

     

     

    avatar_default

    Malzeme Bilimi ve Mühendisligi Sorumlusu: Sefa Kemal MANDAL

    E-posta:

    Bölüm: Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

     

     

     

    Mimarlık Bölümü Sorumluları

     

    Burak YıldırımMimarlık Bölümü Sorumlusu: Burak YILDIRIM

    E-posta: burakyildirim@gyte.edu.tr

    Bölüm: Mimarlık