Loading Events

« Takvime Dön

  • Bu etkinlikğin süresi geçmiştir. Gerçekleşmiş etkinlikler bölümünden bu etkinliğin detaylarına ulaşabilirsiniz.

MobileTech v3.0

07 Mart 2017 @ 10:00 - 08 Mart 2017 @ 16:00

Web_MobTech3_Png_Banner_940_300_Sponsorlu

Her Şeyden Önce Biz Kimiz?

IEEE GTU 2013-2014 yılında kurulan ve üniversitemizdeki her öğrencinin katılımına açık olan bir kulüptür. Temel amacımız ise üyelerimizin mesleki ve sosyal yaşantılarına katkıda bulunmak, aynı zamanda onlara sorumluluk duygusunu aşılamaktır.
Temel mottosu “Senin Hayalin, Senin Geleceğin” olan kulübümüz 4 yönetim kurulu üyesi, 20 idari kurulu ve 10 komitesiyle bu amaç uğrunda çalışmaya devam etmektedir.
Kulübümüz 198 aktif üye ve 2000’den fazla kayıtlı üyesiyle kurulduğundan bu yana üniversitemizdeki en aktif ve en büyük kulüp olarak hizmet vermektedir.

Yazılım Alanında Öncü Etkinliğimiz MobileTech

MobileTech kulübümüzün komitelerinden Computer Society tarafından 2 yıldır düzenlenmektedir. Daha önceden Turkcell, Tmob, Monitise, SkyAtlas, CodeModeOn gibi alanında lider şirketleri ağırladığımız etkinliğimizin bu sene üçüncüsü düzenlenecektir.
7-8 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliğimizde alanlarında uzman mühendisler Java, Big Data, Gömülü Sistemler, Test Otomasyonu, SaaS gibi sektörde önemli yer tutan alanlara değineceklerdir.
Huawei Technologies, B.E.A.R. Team, Bulut Yazılım A.Ş, ICrerra Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Adam Ar-Ge, ARGETÜRK  gibi sektörde önde gelen firmaları ve Bilgisayar Mühendisleri Odası’nı ağırlayacağımız etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Konuklarımız

B.E.A.R Team’in CEO’su Buğra ÇAKIR
Huawei Turkiye’de Araştırma Mühendisi Çağla ÇIĞ KARAMAN
İstanbul JUG ‘da JCP Uzmanı Rahman USTA
ARGETÜRK ‘de Gömülü Yazılım Mühendisi Coşkun TAŞDEMİR
ICterra Test&Business Analyst Seda ALTIOKOĞLU
Bulut Yazılım A.Ş’de VP&CTO M. Atıf CEYLAN
Adam Ar-Ge’de Software Manager Mehmet KURNAZ

 

Web_MobTech3_Png_Afis_Sponsorlu

Detaylar

Başlangıç:
07 Mart 2017 10:00
Bitiş:
08 Mart 2017 16:00