Bookmaker betfair Bonus review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.co.uk

Germany bookmaker bet365.de review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.gr

 

Etkinlik Detayları

 

GYTE IEEE

1.BİLİM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ


6-7-8 Mayıs tarihlerinde üç gün gerçekleştirilecek olan etkinlik tam bir bilim şenliği havasında olacaktır.Etkinlik konsepti aşağıdaki gibidir:

Geleneksel hale getirilmesi amaçlanan bu günler her yıl farklı bir bilim adamına ithafen yapılacaktır. Bu yıl yapılacak “1.Bilim ve Teknoloji Günleri” IEEE’nin kurucularından olan Thomas Edison anısına yapılacaktır. Alanında öncü ve yenilikçi şirketlerin katılacağı her gün 6 oturum olmak üzere üç gün boyunca toplam 18 oturum gerçekleştirilecektir. Etkinlikte firmalar toplam 40’a yakın stand açacaktır ve bu standlarda iş ve staj imkanı sunulacaktır. Çekilişle birçok hediye ve 1 iPAD tablet verilecektir (Etkinlikte bir oturuma katılım bir çekiliş hakkı sağlayacaktır). Etkinlik boyunca 10 oturuma katılan kişilere katılım belgesi verilecektir.

Yer: GYTE İşletme Konferansı Çayırova/Kocaeli

 

Katılım Sağlayan Firmalar, Konuklar ve Sponsorlar

[layerslider id="1"]
 

Etkinlik Takvimi

 

ETKİNLİK PROGRAMI


 
takvim

 

Konuk Özgeçmişleri

 

KONUK ÖZGEÇMİŞLERİ


 
bernatonusBERNA TONUS
HUAWEI
İşe Alım Takım Lideri
2012 yılında Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Huawei Ar&Ge Merkezinde İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak kariyerine başladı. 2013 yılından itibaren ise İşe Alım Takım Lideri olarak kariyerine devam etmektedir.


 
 

ozkan-gumusÖZKAN GÜMÜŞ
HUAWEI
AR-GE Departman Yöneticisi
2006 yılında Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kariyerine, 2006 yılında Telenity’de Yazılım Mühendisi olarak başladı. Messaging bölümünde SMSC ve çevresel yazılımlarını gerçekleştirdi. 2009 yılında Huawei Ar&Ge Merkezi’nde çalışmaya başladı. Son kullanıcı etkileşimi yoğun katma değerli servislerin geliştirilmesinde yazılım mühendisi, takım lideri ve departman yöneticisi olarak görev aldı. Halen Türkiye Huawei Ar&Ge Merkezi’nde “Service Delivery Platform” Departman Yöneticisi olarak görevime devam etmektedir.


 
 

osman-celik1OSMAN ÇELİK
SMARTFACE
Kurucu Ortak
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olan Osman Çelik, Verisoft ve Mobinex’de E-Ticaret ve Mobil projelerde yer almıştır. Smartface`in kurucu ortaklarından olup, Nimbuzz, Goller Cepte, Baskonuş gibi bir çok yerli ve uluslararası mobil uygulamayı geliştirmiş, Mobile Video Stream ve Mobil Push to Talk projeleri ile INTERPRO, TESID ve MOMO tarafından ödüle layık görülmüştür. Cross-Platform Mobile App Development alanında San Francisco ve Istanbul’da Smartface Inc. şirketini kuran Osman Çelik, son yıllarda Mobilite ve Giyilebilir Teknolojiler üzerine çalışmalar yürütmektedir.


 

Enis SonemelENİS SONEMEL
SIEMENS
Satış ve Pazarlama Müdürü
1980 İstanbul doğumlu olan Enis Sonemel, 1998 yılında VKV Koç Özel Lisesi’nden, 2002 yılında da Boğaziçi Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Siemens Business Services ve Xerox Türkiye bünyesinde kurumsal satış departmanlarında çalıştıktan sonra Siemens Sağlık Türkiye’de 2005 yılında MR Sistemleri Ürün Yöneticisi görevini devraldı. Üç yıl sonra Siemens Sağlık Genel Merkezi’nde Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmak için Almanya’ya taşındı. Bu süre zarfında farklı satış ve pazarlama rolleri üstlenen Enis Sonemel, Siemens MR Avrupa Satış Direktörü pozisyonundan sonra 2011 yılı sonunda Türkiye Siemens’e geri döndü. 2013 Ekim’den bu yana Siemens Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.


 

hayribaliHAYRİ BALİ
IBC SOLAR
Genel Müdürü
İstanbul’da 25 Aralık 1960 tarihinde doğdu. Fairleigh Dickinson University’de ekonomi ve finans bölümünden 1982 mezun oldu .1988 ve 1995 yılları arasında Alman musluk üreticisi Grohe AG, Türk Bölge Müdürü oldu. Daha sonra Grohe AG Türk iştiraki olarak Grome Ltd kuruldu ve 1995 ile 2009 yılları arasında Genel Müdürlük pozisyonunda bulundu.2009 ve 2012 yılları arasında o birkaç Satış ve Pazarlama stratejileri yabancı yatırım şirketlerinin yanı sıra Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermiştir. Ocak 2012 yılında IBC SOLAR AG’nin Türk iştiraki Genel Müdür olarak atandı. Ağustos 2012 yılında Konya’da ilk resmi fotovoltaik santrallerinden birini kurdu.


 

mesutçevikMESUT ÇEVİK
DONANIMHABER
Genel Yayın Yönetmeni
15 yıldır profesyonel olarak bilişim sektörü içerisinde yer alan Mesut Çevik, internet ile tanıştığı 90′lı yıllarda daha çok sunucu taraflı teknolojiler üzerine odaklandı.1998 yılında WEB siteleri için istatistik tutan ve kullanıcılar ile interaktif iletişim kurmalarını sağlayan yapılar geliştirip, ücretsiz olarak dağıttı. 2000 yılında geliştirdiğim online ticaret platformu üzerinden üniversite arkadaşı ile birlikte yaptıkları gamepad adaptörlerin satışını gerçekleştirdiler.2003′de büyük ilgi duyduğum taşınabilir teknolojik cihazların gelişim serüvenlerini anlatan bir online haber portalı kurdu.2004 yılında Donanım Haber’deki ilk haberi yayınlandı.2006 yılında Türkiye’nin ilk teknoloji odaklı online video incelemesini yayınladı.İlk online teknoloji şov programı, ilk online teknoloji odaklı sohbet programı, ilk teknoloji odaklı online canlı yayın Donanım Haber serüvenim boyunca gerçekleştirdiği çalışmalar oldu.Halen Donanım Haber bünyesinde Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütmektedir.


 

ozgur_bayraktar_57ÖZGÜR BAYRAKTAR
WEBRAZZİ
Sosyal Garaj
Bayraktar, bir ekonomi öğrencisiyken internette profesyonel olarak iş yapma fikrine 2007 yılında MBA hazırlığı için bulunduğu New York’ta karar verdi. 2007-2009 yılları arasında çok uluslu markalara Türkiye pazarındaki pazarlama çalışmaları ile ilgili topluluk yönetimi ve dijital pazarlama danışmanlığı yaptı.Bu markalar, bugünlerde sosyal medya olarak adlandırılacak mecrada ürünlerinin son kullanıcıya ulaşma stratejilerini Bayraktar’a teslim ettiler.2009 yılında Türkiye’nin hükümet partisinin İstanbul’daki Belediye Başkan Adayları için dijital iletişim danışmanlığı yaptı. Bu çalışma ile Türkiye’deki siyasetçiler ilk kez sosyal medya ile tanışmış oldular.2010 Ekim ayında Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın en büyük sosyal oyun şirketi olanPeak Games’in kuruluş ekibine Topluluk ve Pazarlama’dan sorumlu yönetici olarak katıldı. Şirket sadece 2 yılda 250 çalışana ulaşarak dünya sosyal oyun pazarının ilk 3 büyük oyuncusundan biri haline geldi.2011 Eylül ayında dünyanın en büyük sosyal oyun şirketi Zynga’nın Türkiye’den sorumlu Topluluk Yöneticisi teklifini kabul ederek Dublin’e yerleşti. 2012 yılında 7 milyar dolar değerleme ile halka açılan şirketin Türkiye ve Ortadoğu pazarındaki genişleme faaliyetlerine katkı sağladı.2013 Ocak ayında Türkiye’ye dönen Bayraktar şu an Doğa Grup Şirketleri Holding A.Ş’nin kurduğu Doğa Girişimfonunda web ve mobil platform yatırımlarından sorumlu başkan yardımcılığı görevini sürdürüyor.


 

ahmet-kirtok2AHMET KIRTOK
PRAGMA AJANS&LİSTELİST
Kurucu
Kırtok, 1997 yılından itibaren internet sektöründe profesyonel yönetici, danışman ve girişimci olarak farklı pozisyonlarda bulunmuş ve bu sürecin yaklaşık 12 yılı ABD’de e-ticaret sektöründe çalışmıştır. ABD’de devlet kuruluşu olan “Small Business Administration”da e-ticaret danışmanı olarak başladığı kariyerini, girişimcilik ile devam ettirmiş, ilk e-ticaret girişimini 2008 yılında başarı ile sattıktan sonra halen New York’ta bulunan Adanus, Inc. adlı e-ticaret danışmanlık firmasını kurmuştur. Lisans eğitimini makine mühendisliği üzerine alan Kırtok, yüksek lisansını Texas Tech Üniversitesi’nde Manegement Information Systems dalında yapmıştır.


 
 

arif erginPROF. DR. ARİF ERGİN
TÜBİTAK
Bilgem Başkanı
1970 Ankara doğumlu olup, 1992′de Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini almıştır. University of Illinois at Urbana—Champaign, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği (Electrical and Computer Engineering) Bölümü’nde 1995 yılında yüksek lisansını ve 2000’de doktora çalışmalarını YÖK bursiyeri olarak tamamlamıştır. Doktora diplomasına ek olarak Mühendislikte Hesaplamalı Bilimler (Computational Science in Engineering) ek diplomasına hak kazanmıştır.
1992—1993 yılları arasında ASELSAN MST grubunda analog tasarım mühendisi olarak çalışan Arif Ergin, doktora çalışmaları sonrasında, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü (GYTE) Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde yardımcı doçent olarak göreve başlamış, 2006 yılında da aynı bölümde Doçent kadrosuna ve 2011 yılında Profesör kadrosuna atanmıştır.
GYTE’deki çalışmalarıyla eşzamanlı olarak TÜBİTAK—MAM—Bilişim Teknolojileri Enstitüsü’nde 2001—2005 yılları arasında uzman araştırmacı, Bahçeşehir Üniversitesi (2000) ve Deniz Harp Okulu’nda (2003—2006) öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.
Doç. Dr. A. Arif Ergin, 2003 yılında TÜBİTAK—MAM Teşvik Ödülüne, 2007 yılında Türkiye Bilimler Akademisi tarafından verilen “Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı” ödülüne, 2008 yılında da TÜBİTAK Bilim Teşvik Ödülü’ne layık görülmüştür. Bakan Danışmanlığı görevinde de bulunan A.Arif Ergin 2012 yılından beri GYTE Rektör yardımcılığı görevini yürütmekte olup 2014 Şubat Ayında TÜBİTAK BİLGEM Başkanlığı’na atanmıştır. A.Arif Ergin 2009′dan bu yana AgenaBST’de danışman olarak görev yapmaktadır.


 

rudi_dokmecioglu_64RUDİ DÖKMECİOĞLU
TMOB
Kurucu ve CEO
Rudi DÖKMECİOĞLU, Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdi. Türkiye pazarına 3G’nin girmesiyle beraber gelişen potansiyeli farketti ve bir girişimci olarak 2009 yılında Tmob’u kurdu. Tmob, geçtiğimiz 5 sene boyunca 80 çalışanlı bir mobil güç merkezi ve sektörün, mobil odaklı iş teknolojileri ortağı haline geldi. Şu anda İstanbul, ABD ve Dubai’de 4 ofisiyle Tmob, finans sağlık, havayolları ve m-ticaret gibi alanlara yönelik akıllı mobil teknolojiler sunmaktadır. World Economic Forum Global Shapers Community’de üyeliği bulunan Rudi aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği öğrencilerine mobil gelişim stratejileriyle ilgili dersler vermektedir.


 

dogantaskentDOĞAN TAŞKENT
JPA INTERNATIONAL
Arkan&Ergin Kurumsal Finans Ortağı
1993 yılında Eidgenösische Technische Hochschule Zürich (ETH) Elektrik Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olmasının ardından Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve Polytechnic University of New York üniversitelerinde doktora programına girdi ve elektrofizik ve teknoloji MBA konularında yüksek lisans derecesi alarak mezun oldu. 1998-2005 yıllarında Lucent Technologies Bell Laboratories’de (New Jersey) fiberoptik ağ sistemleri gurubunda Ar-Ge mühendisi, uzman danışman ve uzman eğitimci olarak görev aldı. Bu süre zarfında Verizon, BT, Telia, Deutsche Telekom, Global Crossing, Qwest, ve UPC şirketlerinin değişik kıtalardaki elektro-optik ağ altyapılarının kurulumlarını üstlendi. New York’taki Lucent Worldwide Services grubunda ‘Knowledge Management’, ‘Competency Management’ ve ‘Telekom Teknolojileri’ alanlarında danışmanlık yaptı. 2006 senesinden bu yana Türkiye’de telekomünikasyon, yenilenebilir enerji ve şirket yapılandırma danışmanı olarak çalışmaktadır. Etohum, MIT Enterprise Forum, ITU Arı Çekirdek,, BouN Hayal Et İş Planı Yarışma Jurülik ve mentörlük yapmıştır.


 

mustafatanMUSTAFA TAN
OBSS MOBILE
Genel Müdürü
İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu. 2000 yılından bu yana başta Finans ve Telekom olmak üzere IT dünyasındaki çeşitli kurumsal yazılım geliştirme projelerinde yer aldı. 2008 yılından itibaren ise Apple ile başlayan akıllı telefon dünyasına girerek native mobil uygulama geliştirme projelerinde yer almaya başladı. 2012 yılından bu yana da kurucu ortak olarak OBSS Mobile’ın Genel Müdürlüğü görevini yürütüyor. Aynı zamanda hobi amaçlı başlattığı iphoneturkey.com sitesinde editörlük yapıyor


 
 

mustafa kasapMUSTAFA KASAP
MICROSOFT TÜRKİYE
Windows Phone Sorumlusu
1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi aldı. Bilgisayar mühendisliği alanındaki çalışmalarını uzmanlık ve sonrasında ise doktora derecesi ile Dokuz Eylül Üniversitesinde 2008 yılında tamamladı. İlerleyen süreçte İsviçre’nin Cenevre üniversitesinde ikinci doktora eğitimine başladı. Ocak 2011 tarihinde İsviçre’deki doktora eğitimini tamamladıktan sonra Singapur’daki Nanyang Technological üniversitesine uzman araştırmacı olarak davet edildi. Eğitim ve iş tecrübelerinin sonunda ülkedeki genç nüfusa en verimli şekilde katkı sağlayabileceğini düşündüğü Microsoft ailesine katılma kararı aldı.


 

hakanaltınayHAKAN ALTINAY
ALTINAY ROBOT TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Kurucu
1990 yılında Türkiye’de ki ilk endüstriyel robot olan ALTINAY-1’i geliştirdi.1994 yılında 4 arkadaşıyla beraber Altınay Robot Teknolojileri A.Ş.’yi kurdu.2010 yılından bu yana otomotiv firmalarına hizmet vermektedir.Altınay Robot Teknolojileri şirketi robotik ve otomasyon sektöründe yurtdışındaki ana otomotiv sanayiye hizmet veren ilk Türk şirketidir.


 
 

muzaffer_gölcüMUZAFFER GÖLCÜ
GENERAL MOBILE
Genel Müdürü
1976 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini K.Maraş’ta tamamladı. Teknik Meslek lisesinde Elektrik ve Elektronik okuyan Muzaffer Gölcü, 15 yaşından itibaren yazılım geliştirmeye başladı. Lise eğitiminin ardından yurtdışında Bilgisayar Mühendisliği okuyan Gölcü, okuldan ikincilikle mezun oldu. Master eğitimini ise Georgia State University’de Marketing Management Pazarlama Yönetimi üzerine yaptı. 2001 yılında Dubai’de iş yaşamını sürdüren Gölcü, akıllı telefonların üretimi ve bölgesel satışı konusunda 5 yılı aşkın Dubai’de uluslararası firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Ardından Türkiye’ye dönen Gölcü, 2006 yılında General Mobile’ın Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. General Mobile’in kurucu ortaklarından olan Gölcü, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sonucunda, 2011 ve 2012 yıllarında Fortune Türkiye Dergisi’nin “40 yaş altı gelecek vaat eden yöneticiler” listesinde üst sıralarda yer aldı.


 

HaktanyasarHAKTAN YAŞAR KILIÇ
TÜRK TELEKOM
Genel Müdür Yardımcısı
Haktan Yaşar Kılıç, Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Fakültesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisansını da aynı fakültede yapmıştır. Daha sonra, Bilkent Üniversitesi Executive MBA programını tamamlamıştır. Telekomünikasyon sektörünün öncü şirketlerinde çeşitli yöneticilik görevlerinin ardından Mart 2010-Aralık 2012 tarihleri arasında Müşteri İlişkileri Başkanlığı görevini yapmıştır. Aralık 2012 itibariyle Saha Yönetimi Başkanı olarak görevine devam eden Kılıç, evli ve iki erkek çocuk babasıdır.


 
 

Prof.Dr_.HasanMandalPROF. DR. HASAN MANDAL
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
Rektör Yardımcısı
1965 yılında Eskişehir’de doğan Hasan Mandal, 1987 yılında ODTÜ, Metalurji Mühendisliği Bölümü’nden Lisans derecesini, 1992′de Newcastle Üniversitesi’nden Doktora unvanını aldı.
- 2005 TÜBİTAK Bilim Ödülü Sahibi (Mühendislik Bilimleri Alanında)
- Dünya Inovasyon Vakfı, Danışma Kurulu Üyesi
- Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu Başkan Yardımcısı
- MDA İleri Teknoloji Seramikleri Ltd. Şti. Kurucu Üyesi
- Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknoparkı Yönetici Şirketi, Yönetim Kurulu Üyesi
- İnovent A.Ş. YK Üyesi
- Dünya Seramik Akademisinin İlk ve Tek Türk Üyesi
- 2009-2010 Küresel Mühendislik Dekanlar Konseyi Başkanı
- 2009-2011 Avrupa Seramik Derneği Başkanı


 

emreaksanDR. EMRE AKSAN
GOSB TEKNOPARK
Genel Müdürü
Dr. Emre Aksan 1940 yılında İstanbul’da doğdu, ilkokulu Ankara’da okuduktan sonra Talas-Kayseri’de Amerikan Koleji’ne devam etti. Liseyi Robert Kolej’de tamamladı. 1961 yılında Makine Mühendisliği diplomasını Robert Kolej’den aldı. 1962 yılında Rochester Üniversitesi’nden makine mühendisliği mastır derecesini aldıktan hemen sonra California Üniversitesi –Berkeley’de kimya mühendisliğinden mastır derecesi aldı. Bu süre içinde Rochester’da Delco, GM’de yazılım mühendisi olarak altı ay çalıştı. 1964 yılında Mobil Oil AG. Wedel / Holstein Almanya’da buhar tribünü yağları ile ilgili araştırma yaptı. Makine Mühendisliği doktorasını 1966 yılında aldı. 1966-1968’de New York’da West Virginia Pulp & Paper Şirketi’nde araştırma direktörü asistanı olarak çalıştı. 1968-1970 yılları arasında askerlik görevini bitirdi. 1970-1973 yılları arasında Termoteknik (İstinye-İstanbul) firmasında teknik müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak çalıştı. 1974 yılında kendi şirketini kurdu; (Akfan Kimya ve Makine San. A.Ş.) tekstil yan ürünleri, fenolik reçinalar, buharlı masaüstü sterilizatörler, kesici maden uçları tasarımı gibi konularda üretim faaliyetlerinde bulundu. 1970 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği Bölümü’nde ders vermeye devam etmektedir. Ayrıca 2005 yılından günümüze GOSB Teknopark A.Ş.’de Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.


 

Destek Veren Kurumlar

 

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB)


gospp

2000 yılı başlarında, Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) ile Tefen Endüstri Parkları bir araya gelerek ülke sanayinin uluslararası rekabete hazır, ihracata yönelik bir yapıya kavuşmasına katkıda bulunmak için GOSB Teknopark’ı kurmaya karar verdiler. 2001’de Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasası TBMM’de kabul edilmiştir. 2002 yılında resmiyet kazanan bu işbirliğinin, bir ilk olarak organize sanayi bölgesinde olması kurulan teknoparkın en büyük özelliği oldu. 2005 yılında inşaatları tamamlanan GOSB Teknopark’ın bugün itibarıyla bünyesinde yer alan 119 firma ve 1864′in üzerinde AR-GE personeli ile ülkemizin en hızlı gelişen teknoparklarından biridir. GOSB Teknopark’ın amacı sanayi ve üniversite işbirliğini ilerleterek, teknoloji ağırlıklı üretim ve girişimciliği desteklemek, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yeni ve ileri teknolojileri benimsemeleri için elverişli bir ortam yaratmaktır.

 
TÜBİTAK Marmara Teknokent


martek

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde başlayan Teknoloji Parkı faaliyetlerinin gelişim sürecinde, Teknoloji Serbest Bölgesi (TEKSEB) ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TEKGEB) ünvanları ile, hukuki statüleri birbirinden farklı iki bölge kurulmuş olup, ülkemizde mevcut 55 teknopark içinde “Teknoloji Serbest Bölgesi” tanım ve avantajlarına sahip yegane Teknokent TÜBİTAK Marmara Teknokent’idir.
 
Yüksek/ileri teknoloji kullanan ya da yeni teknolojilere yönelik firmaların, teknoloji veya yazılım ürettikleri/geliştirdikleri, teknolojik bir buluşu ticari bir ürün, yöntem veya hizmet haline dönüştürmek için faaliyetlerine en iyi ortamı sağlamak için çalışmalar yürütülmektedir. Marmara Teknokent A.Ş. faaliyetlerini yukarıda kısaca mahiyeti açıklanan mevzuat çerçevesinde yürütmekte olup, gerçekleştirdiği faaliyetlerle kısa süre içinde Türkiye’nin önde gelen etkili “Teknokent”leri arasında yerini almıştır.


 

Multimedya

 

MULTİMEDYA GALERİ

Video
Resim